Motywuj i wspieraj młodego sportowca

Jesteś rodzicem młodego sportowca i starasz się go wspierać najlepiej jak potrafisz? Wiesz jak ogromna rolę odgrywasz w rozwoju jego umiejętności sportowych i mentalnych? Czasem jednak emocje biorą górę i nie odnosisz pożądanego efektu?

O warsztatach dla rodziców

Znakomite szkolenie dla rodziców młodych sportowców. Mimo doświadczenia z trójką własnych dzieci, dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, które skłoniły mnie do zmiany podejścia. Dzięki szkoleniu zrozumiałem, że niektóre działania, które miały pomóc, mogą hamować rozwój dziecka, nie tylko sportowy. Serdecznie polecam każdemu rodzicowi.

O warsztatach dla rodziców

Uczestniczyłam w warsztatach rozwojowych dla rodziców prowadzonych przez Pana Tomasza. Wartościowy czas, ciekawie prowadzone zajęcia, dużo przydatnej wiedzy, możliwość aktywnego uczestnictwa, wymiana doświadczeń, praca w grupie.
Rewelacyjna atmosfera.
Cóż za radość gdy metody przedstawione na warsztatach wcielone w życie rodzicielskie przynoszą efekty...😃
Bycie rodzicem nie jest proste, warto się wspierać 😉
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach! ...bo wiedzy nigdy dość 🙂

O warsztatach dla rodziców

Warsztaty rozwojowe dla rodziców, prowadzone przez Pana Tomasza, to był strzał w dziesiątkę! Świetna atmosfera, zajęcia w kameralnej grupie dawały poczucie zrozumienie, że nie jesteśmy sami ze swoimi problemami. Dużo wiedzy merytorycznej ale też z życia wziętej. Punkt, po punkcie przerobione w zrozumiały dla każdego sposób. Kilkanaście spotkań, po których wyszłam spokojniejsza, pewniejsza siebie, z dużo większym rozumieniem dla małego człowieka. Bardzo dziękuję, to był wspaniałe spędzony czas.

Zapisując Dziecko na zajęcia sportowe z pewnością zależało Ci na jego rozwoju. Być może nie tylko fizycznym, ale też społecznym i mentalnym. Zapewne instynktownie czujesz, że dużo od Ciebie zależy i starasz się wspomóc swojego młodego sportowca jak tylko potrafisz. Jednak czasem Twoich działań nie są do końca takie jak oczekiwałeś. Zamiast przyjęcia słów wsparcia zderzasz się z wybuchem emocji, a spodziewając się wzrostu motywacji obserwujesz jej spadek.

W trakcie warsztatów:

1. Zdobędziesz podstawową wiedzę o rozwoju fizycznym i mentalnym dzieci i młodzieży. Nie będzie to jednak nudny, akademicki wykład. Przede wszystkim dowiesz się czego możesz się spodziewać w danym momencie kariery, a czego jeszcze nie warto wymagać.

2. Poznasz i przećwiczysz sposoby rozmawiania z młodym sportowcem, które nie tylko nie wywołają konfliktu, ale przede wszystkim będą wspierać jego rozwój mentalny.

3. Zrozumiesz jak cienka jest granica między wsparciem a presją. Nauczysz się jej nie przekraczać, dzięki czemu Twoje wsparcie będzie jeszcze bardziej skuteczne.

4. Przygotujesz się na trudne momenty w życiu sportowca: spadki motywacji i silny stres.

5. Zobaczysz, że to czego się nauczyłeś(aś) może być przydatne nie tylko w związku ze sportem, ale też szkołą i całym życiem Twojego dziecka.

Jak, gdzie, kiedy i za ile?

Cykl składa się z 4 spotkań trwających po 1,5 godziny. Zajęcia odbywają się online. Terminy znajdują się poniżej:

  • 30.07 (wtorek) 18:00-19:30
  •  7.08 (wtorek) 18:00-19:30
  • 14.08 (środa) 18:00-19:30
  • 20.08 (wtorek) 18:00-19:30

Wakacyjna cena:

 

290 zł

190 zł

Prowadzący

Nazywam się Tomasz Bilik i jestem psychologiem sportu oraz trenerem umiejętności mentalnych. Wspieram dzieci i młodzież w rozwoju mentalnym od 2019 roku. Mam za sobą juniorską karierę zawodniczą w Judo i 8 lat pracy jako instruktor rekreacji ruchowej. W 2023 doszedłem do wniosku, że jeszcze lepsze efekty odniosę wspierając i edukując rodziców. Pracowałem z wieloma różnorodnymi grupami rodziców w klubach sportowych i placówkach oświatowych. Na bazie tych wszystkich doświadczeń powstał ten kurs.

Żeby zapisać się na warsztaty wypełnij poniższy formularz. W ciągu 24 godzin otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapisu i informacjami dotyczącymi płatności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to śmiało się ze mną skontaktuj (dane kontaktowe znajdują się na pasku na górze strony).