Psychologia sportu w Trójmieście

Jako psycholog sportu pracuję przede wszystkim w Trójmieście. Żeby zapewniać kompleksowe wsparcie dla zawodników i trenerów prowadzę zajęcia w miejscu treningu drużyn oraz konsultacje indywidualne w gabinecie w Gdyni.

Oferuję konsultacje psychologii sportu dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wiem, że każdy etap rozwoju życia i kariery sportowej wiąże się z innymi wyzwaniami i wymaga odpowiedniego podejścia. Praca z psychologiem sportu może pomóc zarówno młodemu zawodnikowi, który mierzy się z połączeniem sportu, szkoły i dorastania, profesjonaliście w zdobyciu i rozwijaniu umiejętności mentalnych potrzebnych w trakcie startu jak i amatorowi w zdrowym rozwoju sportowym bez zaniedbywania pracy i rodziny.

Moim celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług psychologicznych, które pomogą Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Konsultacje psychologii sportu w gabinecie w Gdyni zapewniają komfortowe i poufne środowisko, w którym możemy skupić się na pracy nad Twoimi celami i wyzwaniami. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeżeli na co dzień przebywasz w Trójmieście, lubisz kontakt twarzą w twarz lub w takcie spotkania chcesz się skutecznie odciąć od rozpraszaczy.

Oprócz konsultacji psychologii sportu w Gdyni, regularnie dojeżdżam do drużyn na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, zarówno tych, z którymi na stałe współpracuję jako psycholog sportu jak i tych, które potrzebują krótkotrwałej pomocy.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zapytać o możliwości współpracy? Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo, albo zostaw kontakt do siebie – odezwę się jak najszybciej.

    Mail: tomek(at)tomaszbilik.pl

    Telefon: 535-595-393